POMOZTE DĚTEM

Jiří Hadaš a jeho autorský projekt KOUZELNÝ KARNEVAL se stali oficiálními spojenci pro "Kuře" a navázali spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti v rámci sbírkového projektu Pomozte dětem!

Během šestileté spolupráce jsme na konto POMOZTE DĚTEM přispěli již částkou 106.929 Kč.

Bližší informace o projektu na www.pomoztedetem.cz nebo www.nros.cz.

POMOZTE DĚTEM 2016

Kouzelník Jirka Hadaš a Prasátko PIGY a pomáhají Kuřeti.

JIŘÍ HADAŠ a jeho autorský projekt KOUZELNÝ KARNEVAL se již pošesté stali oficiálními spojenci pro "Kuře". Společně s Prasátkem Pigy v letošním roce navázali na dlouhodobou spolupráci s Nadací rozvoje občanské společnosti v rámci sbírkového projektu Pomozte dětem!

V rámci kouzelně karnevalového turné, které neslo název CIRCUS… bude! jsme uspořádali ve vybraných městech a obcích veřejnou sbírku osmnáctého ročníku sbírkového projektu Pomozte dětem, kterou organizuje NROS za podpory České televize. V rámci turné, které proběhlo ve 36 městech, jsme přivezli oficiálně zapečetěnou pokladničku a společně s dětmi a jejich rodiči se snažili vyčarovat kouzelnou finanční částku, která pomůže dalším kamarádům.

Pro kuře a charitativní projekt POMOZTE DĚTEM jsme v roce 2015 vyčarovali kouzelnou částku 19.862 Kč.

 

POMOZTE DĚTEM 2015

Kouzelník JIŘÍ HADAŠ a KOUZELNÝ KARNEVAL získali pro Pomozte dětem již přes osmdesát sedm tisíc korun.

Již popáté jsme se stali oficiálním spojencem sedmnáctého ročníku sbírkového projektu Pomozte dětem, který každoročně vyhlašuje Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize. V rámci letošního turné jsme opět uspořádali veřejnou sbírku pro Kuře a společně s dětmi a jejich rodiči jsme ve všech městech vybírali do zapečetěné pokladničky.

Na zapečetěnou pokladničku na většině karnevalů dohlíželi originální bodyguardi - maskoti zajíce a vlka z lední show Jen počkej, zajíci! V rámci turné Kouzelný karneval 2015, ve kterých probíhala sbírka, navštívili Popice u Brna, Mikulov, Kroměříž, Boršice, Starý Poddvorov, Býkovice, Lukov, Kyjov, Strážnice, Jalubí, Uherské Hradiště, Jarošov, Vlčnov, Polešovice, Mutěnice, Vnorovy, Strážovice, Milotice a Čejkovice.

Pro kuře a charitativní projekt POMOZTE DĚTEM jsme v roce 2015 vyčarovali kouzelnou částku 21.685 Kč.


POMOZTE DĚTEM 2014

KOUZELNÝ KARNEVAL a Jirka Hadaš podpořili i v roce 2014 další ročník sbírkového projektu Pomozte dětem. V rámci kouzelně karnevalového turné se již počtvrté stali oficiálními spojenci pro Kuře a ve vybraných městech a obcích uspořádali v rámci Kouzelného karnevalu veřejnou sbírku.

Kouzelný karneval v roce 2014 zavítal od ledna do března do 22 míst, kde jim povolili sbírku uspořádat. Bohužel se našla i města, která nám sbírku nepovolila. Přesto jsme pro Kuře udělali maximum! Dokonce jsme v naší čtyřleté spolupráci pro Pomozte dětem v roce 2014 vybrali nejvyšší částku!!!

Maskot sbírkového projektu velké plyšové KUŘE se s oficiálně zapečetěnou pokladničkou objevilo mezi kamarády v následujících městech a obcích: Boršice u Buchlovic, Kroměříž, Březová u Opavy, Popice u Brna, Lukov, Vlčnov, Mikulov, Kněžpole, Uherské Hradiště, Jarošov, Velký Ořechov, Kyjov, Brno, Býkovice, Olomouc, Vnorovy, Kudlovice, Čejkovice, Bílovice, Zaječí, Milotice a Nivnice.

Děkujeme všem malým kamarádům a jejich rodičům za pomoc a podporu sbírkového projektu Pomozte dětem!

Pro kuře a charitativní projekt POMOZTE DĚTEM jsme v roce 2014 vyčarovali kouzelnou částku 21.608 Kč.

 

POMOZTE DĚTEM 2013

Kouzelník Jiří Hadaš podpořil 15. ročník sbírkového projektu Pomozte dětem. Se svým autorským pořadem Kouzelný karneval a celým animátorským týmem se potřetí stal spojencem pro KUŘE.

Kouzelný karneval v letošním roce 2013 zavítal od ledna do března do 23 měst a obcí v České republice. Na děti v rámci programu čekala Škola kouzel, dětská diskotéka, tancování a soutěže s klauny Jájou a Pájou a také velké překvapení KUŘE - maskot sbírkového projektu. S plyšovým kuřetem a zapečetěnou pokladničkou nebylo možné přijet na všechna místa, ale i přesto se opět podařilo vybrat kouzelnou částku. Kuře se zúčastnilo Kouzelného karnevalu ve Zlíně, Kroměříži, Zbýšově, Býkovicích, Lukově, Dobré u F-M, Čejkovicích, Vlčnově, Uherském Hradišti, Jarošově, Mikulově, Chropyni, Kyjově, Strážovicích, Bílovicích, Mutěnicích a Miloticích.

Děkujeme všem malým kamarádům a jejich rodičům za podporu sbírkového projektu Pomozte dětem.

Pro kuře a charitativní projekt POMOZTE DĚTEM jsme v roce 2013 vyčarovali kouzelnou částku 12.422 Kč.


POMOZTE DĚTEM 2012

Kouzelník Jiří Hadaš a tým Kouzelného karnevalu se i v roce 2012 stali oficiálními spojenci sbírkové akce Pomozte dětem!, kterou již po 14. organizuje NROS - Nadace rozvoje občanské společnosti.

V rámci turné Kouzelných karnevalů 2012 jsme s sebou přiváželi maskota projektu - velké plyšové kuře, se kterým děti tancovaly, projely kuřecí mašinku a většina se chtěla také vyfotografovat. Během karnevalu jsme uspořádali dobrovolnou sbírku a záleželo jen na dětech a většinou na dospělácích, zda nám přispějí. Kuře se zúčastnilo Kouzelných karnevalů v Hovoranech, Olomouci, Vlčnově, Lukově, Uherském Hradišti, Dubňanech, Kyjově, Čejkovicích, Dobré, Mikulově, Mutěnicích, Býkovicích, Bílovicích, Vlachově Lhotě, Polešovicích a Letovicích. Všem velmi děkujeme za podporu.

Pro kuře a charitativní projekt POMOZTE DĚTEM jsme v roce 2012 vybrali kouzelnou částku 16.128 Kč.


POMOZTE DĚTEM 2011

V lednu 2011 Jiří Hadaš podepsal smlouvu s Nadací rozvoje občanské společnosti a stal se oficiálním spojencem pro KUŘE v rámci charitativního projektu NROS a České televize "POMOZTE DĚTEM".

Během Kouzelných karnevalů Jiří Hadaš uspořádal sbírkovou akci. Do oficiální kasičky NROS, která byla zapečetěna na MÚ Uherské Hradiště, děti i dospělí dobrovolně přispívali finanční částkou. Po rozpečetění této kasičky dne 5.4.2011 byla částka spočítána a byli jsme opravdu překvapení, kolik peněz jste nám pomohli "vyčarovat".

Pro kuře a charitativní projekt POMOZTE DĚTEM jsme v roce 2011 vybrali kouzelnou částku 15.224 Kč.

Nejsou zde žádné položky.