KOUZELNÝ KONCERT

Vánoční charitativní koncerty pro děti z dětských domovů ve Zlínském kraji jsou originálním projektem kouzelníka Jiřího Hadaše.

Jedná se o společenskou akci, kdy díky prostředkům získaných od našich partnerů můžeme dětem z dětských domovů ve Zlínském kraji dopřát zážitek, kterým jim chceme zpříjemnit předvánoční čas. Právě v tomto období totiž děti z dětských domovů ještě intenzivněji vnímají svůj život bez rodiny, a proto bývají v této době velmi citlivé.

Myšlenka připravit dětem v předvánočním čase nevšední zážitek vznikla po několikaleté spolupráci Jiřího Hadaše s dětskými domovy. Je založena na tom, že finanční prostředky nerozdělujeme dětským domovům, ale ze získaných prostředků se snažíme dětem vykouzlit nevšední zážitek.

"S dětskými domovy spolupracuji více než deset let, děti pravidelně navštěvuji a kromě školy kouzel a menších kulturních akcí se vždy těším na setkání s nimi. A právě díky přátelským setkáváním vím, že zážitky jsou tím, co jim domovy nabídnout nemohou."

Vánočního koncertu se účastní všechny děti z dětských domovů ve Zlínském kraji:

Dětský domov Bojkovice, Dětský domov Kroměříž, Dětský domov Valašské Klobouky, Dětský domov Uherské Hradiště, Dětský domov Uherský Ostroh, Dětský domov Valašské Meziříčí, Dětský domov Vizovice – Chrastěšovská, Dětský domov Zašová, Dětský domov Zlín- Lazy, Dětský domov a Základní škola Liptál, Dětský domov a Zákl. škola Vizovice, Dětský domov a speciální školy Zlín.

Děkujeme všem našim bývalým, současným i budoucím partnerům za jejich upřímnou a srdečnou podporu, bez které bychom nemohli naše kouzelné akce realizovat.

 

Testovací položka

Testovací text.
více