TOUR PLNÁ ZDRAVÍ POKRAČUJE!

Zelinářská hlídka míří do obchodních center a supermarketů

Kontaktní tour Zelinářské unie Čech a Moravy na podporu konzumace lokální produkce ovoce a zeleniny je v plném proudu. Zelinářská hlídka bude mít pořádně napilno i tento týden. Chystáme se totiž do nákuních center a supermarketů.  

Magie a zelenina? ZUČM se toho nebojí. Na pomoc si totiž tentokrát vzali experta na zeleninová kouzla ze všech nejpovolanějšího. Do svého řemesla zasvětí návštěvníky oblíbený kouzelník Jirka Hadaš, mimo jiné známý také ze soutěže Československo má talent. Kampaň Tour plná zdraví se i v obchodních centrech ponese ve veselém duchu. Zelinářská hlídka, kterou zastoupí „pan Okurka“ a „paní Rajčátková“ bude návštěvníky motivovat k nákupu zeleniny, kterou vypěstovali v rámci integrované produkce zeleniny čeští zemědělci a farmáři. Pro návštěvníky je připravena ochutnávka čerstvé zeleniny a zdravý zeleninový salát, který připravil šéfkuchař Petr. Celým dnem všechny provede Jiří Hadaš, který si připravil nejen originální kouzla, ale také zajímavé soutěže a zeleninový kvíz. V rámci akce si budete moci složit naše obří puzzle, vyrobit speciální button nebo si připravit zeleninový špíz. 

Podporu projektu a dodávku produktů poskytli sami pěstitelé, členové ZUČM – Hanka Mochov s.r.o., NWT a.s. (Farma Kameničany a Farma Bezdínek), Farma Smotlacha, BRAMKO CZ, Agrokomplex Ohře, VH Agroprodukt a další.