TOPNATUR - hlavní partner turné KOUZELNÝ KARNEVAL S JIRKOU HADAŠEM 2017

Hlavním partnerem turné KOUZELNÝ KARNEVAL S JIRKOU HADAŠEM - Pojďte s námi do pohádky... se i v letošním roce stala společnost  TOPNATUR.

Během dlouholeté spolupráce se společnost TOPNATUR stala již "rodinným" členem našeho týmu a neodmyslitelnou součástí KOUZELNÉHO KARNEVALU a dalších kulturních aktivit Jirky Hadaše, jako je mezinánárodní festival moderní magie MAGIC FESTIVAL Uherské Hradiště či charitativní koncert pro dětské domovy ze Zlínského kraje KOUZELNÝ KONCERT. 

Díky podpoře společnosti TOPNATUR můžeme každoročně připravit pro naše malé kamarády nový autorský animační pořad s novými soutěžemi, rekvizitami, kulisami a samozřejmě také spoustou cen pro holky a kluky, které získají za jejich soutěžení, tancování, řádění a blbnutí s Jirkou Hadašem. 

Společnost TOPNATUR svými produkty podporuje naše zdraví a také nezapomínají na děti. Zdravá, pravidelná a vyvážená strava je pevným základem našeho jídelníčku, ale co dělat v případě laktózové nebo kaseinové intolerance?

Již přes 20 let se zabývá vývojem, výrobou a distribucí sušených rostlinných nápojů pod značkou TOPNATUR. Výrobky jsou skvělou alternativou pro Ty, které trápí již výše zmíněná intolerance, ale také pro Ty, co si prostě jen chtějí zdravě pochutnat. Každý nápoj je originál. Ať už je to špalda, rýže nebo oves – každá klíčová surovina propůjčuje danému nápoji své specifické vlastnosti a hlavně lahodnou chuť! V tomto širokém spektru naší nabídky si každý najde ten „SVŮJ“.

Bližší info na webu společnosti TOPNATUR.

 

BYL JEDNOU JEDEN ČLOVĚK

A TEN ČLOVĚK SE CHTĚL CÍTIT LÉPE!

CHTĚL ŽÍT ZDRAVĚ A CÍTIT SE ZDRAVĚ,

POTŘEBOVAL PORADIT.

 

MY A NAŠE PRODUKTY JSME TU PRO VÁS A VAŠE ZDRAVÍ!