The Illusionists v Praze 2020

The Illusionists: nejlepší iluzionisté světa se vrací do Prahy!

Jejich loňská pražská zastávka si vyžádala o čtyři představení navíc. Nakonec jich uvedli deset a vystoupili tak před více než 25 000 diváky!

Kouzelnická elita The Illusionists se v únoru 2020 vrátí do Kongresového centra Praha, kde návštěvníkům opět předvede dechberoucí show plnou dokonalých a často i smrtelně nebezpečných triků. Od pódiových iluzí, přes čtení myšlenek až po eskamotérské úniky z pout či vodních pastí... to vše nabízí představení, které sahá daleko za hranice lidské představivosti a vítá diváky ve světě, kde nerozeznají realitu od iluze.

Celosvětově renomovaní The Illusionists navazují na legendární mistry magie, jakým byl třeba Harry Houdini. Využití nejnovějších technologií, světelné efekty, působivá scéna i kostýmy v této show ale posouvají kouzelnickou tradici o notný kus dál.

V pražském turné se představí kouzelníci a iuzionisté Luis De Matos, James More, Enzo, Aaron Crow, Andrew Basso, Kevin James a manipulátor An Ha Lim.  Po skončení večerních představení bude ve foyer Kongresového centra probíhat autogramiáda. 

Představení The Illusionists - Live From Broadway, které bude tlumočeno do češtiny, bude v Praze k vidění od 6. do 9.února 2020 v Kongresovém centru Praha.

Předprodej vstupenek zajišťuje exkluzivně společnost Ticketmaster. Více na www.ticketmaster.cz

Více informací ohledně show na: http://www.theillusionistslive.com/

The Illusionists - Live From Braodway je nejúspěšnější kouzelnická show v historii Broadwaye, která láme rekordy po celém světě. Za svoji existenci The Illusionists vystoupili ve více než 200 městech a 40 zemích. Jen za první polovinu letošního roku absolvovali bezmála stovku vystoupení v devatenácti evropských metropolích. Jsou také držitelem prodejního rekordu v Sydney, Londýně, Mexico City nebo Melbourne.

Jejich představení bylo nafilmováno v Londýně pro ITV special a v Los Angeles pro NBC Special, mnohokrát byli hosty populární TV soutěže "Talent" nebo vyhlášených talkshow např. u Ellen DeGeneres nebo Jonathana Rosse. Své umění prezentovali v Bílém domě i před monackým knížetem.