MAXIPES FÍK a GoGEN se stali součástí KOUZELNÉHO KARNEVALU 2017

KOUZELNÝ KARNEVAL S JIRKOU HADAŠEM - Pojďte s námi do pohádky... se nese ve znamení oslav. Velký dárek si pro naše malé kamarády připravila společnost GoGEN. V rámci turné si s dětmi bude hrát opravdový MAXIPES FÍK. 

V letošním roce KOUZELNÝ KARNEVAL slaví 15 let a my vám slibovali, že si ty oslavy společně užijeme. Připravili jsme si pro vás opravdu velikááááááánský dáreček. Kouzelník Jirka Hadaš a oblíbený herec Josef Dvořák si pro naše malé kamarády připravili velké překvapení! V rámci karnevalového turné Pojďte s námi do pohádky... si s malými kamarády bude hrát opravdový Maxipes Fík, kterému pro náš karneval propůjčil originální hlas oblíbený herec Josef Dvořák. Ten Maxipsu Fíkovi propůjčil hlas i v originálním Večerníčku.

Společnost GoGEN pro turné KOUZELNÉHO KARNEVALU zajistila originálního maskota MAXIPSA FÍKA, pro malé kamarády si připravila omalovánky, a protože také rádi soutěží, zapojili se do našich oslav a připravovaných soutěží, pro které věnuje své produkty z řady GoGEN - MAXIPES FÍK.

 

!!! P O Z O R   S O U T Ě Ž !!!

Nezapomeňte, že už nyní můžete hrát o báječný Fíkův dotykový tablet GoGEN MAXPAD! Bližší info o soutěži zde >> SOUTĚŽ <<

 

Navštivte Fíkovy webové stránky, které jsou také plné zábavy a her Wink

Bližší info o společnosti GoGEN a jejich produktů pro děti na webu >>MAXIPES FÍK<<.