Magická POSILOVNA

POZVÁNKA

Unie moravských kouzelníků z.s. již za necelých 14 dní pořádá tradiční magickou POSILOVNU. Koná se v sobotu 11. listopadu od 10:00 hodin v prostorách hotelu FIT v Přerově. Magická Posilovna je pořádána v rámci Školy magie pod záštitou a za finanční podpory ČMS.

Hlavním hostem Posilovny je Mr. Jupiter z Maďarska, který předvede svůj seminář a samozřejmě s sebou přiveze i kouzelnické rekvizity i triky ze svého kouzelnického obchodu www.topmagichungary.com

Mr. Jupiter (vl. jménem Molnár Gergely)

Je již několik desetiletí členem předsednictví Světové federace kouzelníků (FISM) za Maďarsko. Jako umělec - kouzelník, i jako seminarista, vystupoval na prestižních akcích po celém světě, včetně slavného Magic castlu v Hollywoodu. Získal mnoho cen a ocenění na těchto kouzelnických akcích.

V současné době je jedním z nejuznávanějších výrobců rekvizit na světě. Po celá desetiletí vyučoval semináře a poskytoval individuální rady. Za posledních patnáct let se podílel na individuální magické výuce svých žáků, mezi které patří Ferenc Kőhalmi, Soma Hajnóczy (mistr světa FISM 2009), Tamás Badár, Krisztián Bognár a mnoho dalších vynikajících maďarských kouzelníků. V posledních letech se nejčastěji prezentoval svými semináři v Anglii, Německu a Rakousku.

V roce 2013 byl zvolen čestným prezidentem Asociace izraelských kouzelníků, v roce 2002 oceněn Zlatým křížem Maďarské republiky za zásluhy a v roce 2014 mu byl udělen za svou profesionální kariéru Řád republiky za zásluhy.