FOTOSOUTĚŽ S KOUZELNÝM KARNEVALEM 2020

Ahoj holky a kluci, ahoj dospěláci,

rádi se s Vámi setkáváme při Kouzelných karnevalech v různých obcích a městech České republiky. Vždy je to super dětská zábava. Společně si užíváme hodně legrace. Abychom si na vás také uchovali památku, vyhlašujeme oblíbenou fotografickou soutěž.

Těšit se můžete na ceny od našich partnerů. Vyhrát můžete dárkové balíčky produktů TOPNATUR, společenské hry od ALBI, dárky od kamaráda Maxipsa Fíka a GoGEN, knihy od Mateřídoušky a Sluníčka a další odměny, které por vás s našimi partnery připravujeme. 

Určitě se vyplatí s námi soutěžit!!!

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

... jsou velmi jednoduchá ;-)

Pošlete nám fotku z našeho zimního tour Kouzelného karnevalu 2020, na které budete ve svém karnevalovém kostýmu, jak společně s námi řádíte a blbnete.

Soutěž bude trvat po celou dobu našich Kouzelných karnevalů od 12. ledna 2020 do 31. března 2020.

!!! NOVINKA SOUTĚŽE !!!

Pro zjednodušení můžete vaše fotografie sdílet na naší facebookové stránce zde: >>>KOUZELNÝ KARNEVAL<<<.

A samozřejmě pro ty, kteří Facebook nepoužívají stále platí, že mohou fotografie posílat v elektronické podobě na mailovou adresu: kouzelnykarneval@gmail.com 

A protože vždy bylo těžké určit vítěze, rozhodli jsme se pokračovat v osvědčeném systému a výherce budeme losovat ze všech doručených fotografií.

Za menší kamarády mohou fotku posílat jejich rodiče. V mailu nazapomeňte na sebe připsat kontakt a také město, ve kterém jsme byli s Kouzelným karnevalem. 

Těšíme se na vaše fotografie.