Dospělé publikum

QUICK CHANGE – exkluzivní vystoupení pro slavnostní příležitost

Jediné kouzelnické vystoupení, které ohromilo hvězdnou porotu v druhé řadě televizní soutěže Česko Slovensko má talent!!!

Quick Change - "rychlé převleky" je originální vystoupení Magic Hadaš. Jiří a Vendy jsou jediné kouzelnické duo v České republice i na Slovensku, které "rychlé převleky" předvádí v tak velkém rozsahu a náročnosti. Všechny záměny jsou neuvěřitelně rychlé, dají se počítat pouze na vteřiny!!!

V rámci Quick Change také předvedou dvě náročné iluze - Metamorfozu a The Rope Illusion. 

Quick Change je velmi atraktivní a dynamická iluze, která ozdobí nejen plesy, ale také V.I.P. akce, slavnostní galavečery a firemní eventy.

Technické požadavky:

V případě Quick Change musíme být náročnější na prostředí a prostor pro vystoupení cca. 6x3 metry, abychom tuto iluzi mohli předvést ve 100% kvalitě.

ILUZE

* QUICK CHANGE * MINI CUBE ZAG * METAMORFOZA * ROPE ILLUSION * SAKO SHOW *

* LEVITACE * SWORD BOX * ESCAPOLOGY * ASSISTANT´S REVENGE * SAWING ILLUSION *

 

Poznámka:

Jednotlivé iluze lze divákům předvádět samostatně nebo můžeme připravit ucelený blok. Vždy záleží na druhu akce a požadavcích klienta.

 

Délka vystoupení předvedení jedné iluze je standardně cca. 10 minut, délka kombinovaného vystoupení pak záleží na výběru a spojení iluzí z naší nabídky.

STAND UP MAGIC 1

Díky vtipnému průvodnímu slovu a schopnosti kouzelníka navázat bezprostřední kontakt s publikem se diváci stávají jeho nepostradatelnými kouzelnickými partnery. Sami se pak velmi dobře baví, když spolupracují při kouzlech.

STAND UP MAGIC 2

Kombinace show Stand Up Magic a zapojení několika diváků jako asistentů přímo na jevišti. Díky tomuto spojení tak dochází k nečekaným situacím, na které Jiří Hadaš pohotově reaguje a stále zábavnou formou udržuje společnost v kouzelném světě zábavy. V rámci tohoto vystoupení může po dohodě Jiří Hadaš předvést přeřezání vybrané divačky el. pilkou nebo předvede malou iluzi Sword Box – probodání hlavy 13 dýkami v uzavřené bedně, také za asistence diváka.

MODERACE S KOUZLENÍM

Moderování kulturních a společenských akcí s propojením kouzelnických vstupů a předvedení iluzí. 

 

Výkon moderátora – jeho pohotovost, zkušenost, vtip, schopnost improvizace a kontaktu s publikem, je tím hlavním kritériem, podle kterého bývá hodnocena celková úroveň různých společenských, kulturních a sportovních akcí. Spoléhat na vlastní síly se v těchto případech nevyplácí.

 

Nabízíme vám naše dlouholeté zkušenosti s moderováním různých akcí (plesy, firemní večírky, obchodní prezentace, společenské galavečery, karnevaly, dětské dny, volební mítinky a jiné).