Dětská představení

KOMPLETNÍ NABÍDKA PRO DĚTSKÁ PŘEDSTAVENÍ JE NA WEBU:

 www.kouzelnykarneval.cz

V roce 2001 kouzelník Jiří Hadaš vytvořil autorský animační pořad pro děti Kouzelný karneval. S tímto pořadem úspěšně vystupuje po celé České republice a také je zván na kulturní akce na Slovensku. Díky skvělým ohlasům našich klientů, pořadatelů, obchodních center, soukromých společností a především na přání dětí a jejich rodičů jsme postupně vytvořili bohatou nabídku pro děti, která si zasloužila své webové stránky a z KOUZELNÉHO KARNEVALU se postupem času stala produkční agentura.

V současné době dokážeme vykouzlit pro naše klienty kompletní zábavný program.

 

Nabídka pro dětská představení:

(po kliknutí na jednotlivá vystoupení budete automaticky přesměrováni na popis nabídky)

 

Animační pořady:

Animační programy jsou především určeny pro děti předškolního a mladšího školního věku, jejich rodiče a prarodiče, mohou se odehrávat ve vnitřních i venkovních prostorách. Každý malý účastník dostane od nás zdarma dárek od našich partnerů.

Jednotlivé dětské programy jsou sestaveny tak, aby přesně odpovídaly svému názvu, charakteru akce a ročnímu období. Pořad tvoří zábavná kouzla, tematické soutěže, hry, dětská diskotéka a diskotékové tance, modelování balonků Balloon Twisting a ukázka z autorského programu Škola kouzel Jirky Hadaše. Pro každý typ pořadu jsou použity originální kulisy a kostýmy, rekvizity, soutěže a hry.

Délka animačního pořadu je standardně 120 minut, dle dohody ji lze přizpůsobit požadavkům pořadatele a typu kulturní akce. Po dohodě s pořadateli můžeme na animační pořad přivézt stroj na cukrovou vatu.

 

Prasátko Pigy - Kouzelný kabaret

Získali jsme exkluzivní zastoupení pro ČR a SK

Zábavná show z produkce společnosti Lagardère Active ČR ve spolupráci s kouzelníkem Jirkou Hadašem. Jedná se o originální pořad pro děti, jehož exkluzivitu pro ČR a SR zajišťují autorská práva. Prasátko Pigy má svou ochrannou známku a nemůže jej nikdo jiný použít pro své pořady.

Prasátko Pigy a kouzelník Jirka jsou velcí kamarádi, co se pořád pošťuchují a rádi si společně hrají a kouzlí. Nechte si od nich vyprávět příběh o kouzelné mapě. Setkáte se s mnoha zvířátky z lesa, zažijete veršovanou palačinkiádu, naučíte se zvířecí hru a také jsme si pro vás připravili originální písničky a tanečky. A nakonec nám můžete pomoct vyčarovat kouzelnou mapu!